A tanári kar

Idegen nyelv  
Enyedy Valéria Angol nyelv
Farkasné Csikós Hedvig Zsuzsanna Angol nyelv
Fodor Zsolt Angol nyelv, történelem
Ilcsik Mónika Angol nyelv, munkaközösségvezető
Pelih Alla Angol nyelv
Sinka Zsuzsanna Angol nyelv
Telegdi-Horváth Tünde Hajnalka Angol nyelv
Tóthné Pál Gabriella Angol nyelv
Kissné Hajling Katalin Angol nyelv
   
Matematika, természettudományok
Almásy Judit Matematika
dr Kovácsné Gábeli Anikó Matematika
Kovácsné Antal Éva Matematika
Kovácsné Liszkai Ágnes Matematika (igazgató helyettes)
Szücs Zoltán Matematika, fizika
Iváncsy Bernadett Fizika, természetismeret
Kozalik Attila Félix biológia - egészségtan
Szabóné Bencze Rita Komplex tudományos tárgy, természetismeret, pénzügyi és vállalkozási ismeretek
Feldman Klára kémia (óraadó)
   
Magyar nyelv, irodalom, történelem, könyvtár
Bodnár Erika Zsuzsa Magyar nyelv, Irodalom
Csányi Szilvia magyar nyelv, irodalom
dr. Treitz Judit Magyar nyelv, irodalom (Igazgatóhelyettes)
Majkó Krisztina Magyar nyelv, irodalom
Tihanyi Emese Magyar nyelv, irodalom, kommunikáció
Huszár Krisztina Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek
Pusztai Sándor Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek
Bodnárné Bihari Klára Könyvtárostanár
   
Testnevelés  
Egri János Testnevelés
Kiss Zoltán Testnevelés
Lantos Zsolt Gáborné Testnevelés
Pördi Ádám Testnevelés
   
Épületgépészet  
Deutsch György Épületgépészeti  gyakorlat
Dudás László Miklós Épületgépészeti  gyakorlat
Mattyasovszky Zoltán Épületgépészet elmélet
Pelyhe András Épületgépészet elmélet (óraadó)
Tóth Attila István Épületgépészet elmélet
Gulyás Gyula László Épületgépészeti  gyakorlat
Kiss Ferenc Épületgépészeti elmélet
Kubinyi Antal Épületgépészeti elmélet (óraadó)
Angyal Károly Épületgépészeti gyakorlat
Bujdosó Balázs Épületgépészeti gyakorlat (a gyakorlati oktatásért felelős ig.h.)
Godó Gábor Épületgépészeti gyakorlat
Nagy Zsolt Épületgépészeti gyakorlat
Fehér Gábor Épületgépészeti gyakorlat (óraadó)
   
Gépészet, forgácsolás  
Tolnai Géza József Forgácsolási gyakorlat
Csüllög István Ernő Gépészeti elmélet
Rétlakiné Légrádi Apollónia Edit Gépészeti elmélet
Fülöp Tibor Gépészeti gyakorlatok
Kádár Zsolt Gépészeti gyakorlatok
Farkas György Gépészeti gyakorlatok forgácsolás, CNC
   
Informatika, elektronika, távközlés  
Bok Péter Informatika, hálózatok (óraadó)
Bellon Edit Elektrotechnika, távközlési elektronika
Dallos Gergely informatika (igazgatóhelyettes)
Fábián Zoltán Informatika (igazgató)
Homonnai Péter Informatika (óraadó)
Kovács Károlyné Informatika, programozás
Henis Tamás informatika, óraadó
Lipák Tibor Informatika, hálózatok
Mészáros Attila Elektronika, informatika
Oláh Róbert Lajos Informatika, hálózatok
Rónai András József Távközlési elmélet és gyakorlat (beiskolázási mkv)
Rostás Péter Informatika, programozás (óraadó)
Szemán Zita Informatika, programozás
Török Eszter Informatika, programozás
Török Tamás Informatika, programozás
Törőcsik Éva Informatika
   
Nyomdaipar  
Kissné Szalai Erzsébet Kiadványszerkesztés
Gyomlai Imre Kiadványszerkesztés, képfeldolgozás
Kövi Béla János Könyvkötészet, in-line feldolgozás
Csizmadia Annamária Könyvkötészeti gyakorlatok
Éberlingné Retek Anikó művészettörténet, rajz, festés, mintázás
Sütő Ildikó Ilona Nyomdai elmélet
Márkus Gábor László Nyomdai gépészet gyakorlat
   
Kollégiumi nevelőtanárok  
Böhm Judit Kollégiumi nevelőtanár
Bátonyiné Gulyás Mária Kollégiumi nevelőtanár
Horváth Henriett Szilvia Kollégiumi nevelőtanár, munkaközösségvezető
Hartyáni Józsefné Kollégiumi nevelőtanár
Ivánkáné Somodi Krisztina Kollégiumi nevelőtanár
Jusztinné Kiss Éva Kollégiumi nevelőtanár
Kiss Zoltánné Brunner Zsuzsanna Kollégiumi nevelőtanár
Pap István Kollégiumi nevelőtanár, kollégiumvezető
Pilár Nóra Zsuzsanna Kollégiumi nevelőtanár
Szabó Roland Kollégiumi nevelőtanár
Spacsek Csilla Kollégiumi nevelőtanár
Farkas Tibor Kollégiumi nevelőtanár