A tanári kar

Idegen nyelv  
Abai-Singer Klára Angol nyelv
Farkasné Csikós Hedvig Zsuzsanna Angol nyelv
Fodor Zsolt Angol nyelv, történelem
Ilcsik Mónika Angol nyelv
Némethyné Győri Ágnes Angol nyelv
Pál Géza János Angol nyelv
Pelih Alla Angol nyelv
Sinka Zsuzsanna Angol nyelv
Telegdi-Horváth Tünde Hajnalka Angol nyelv
Tóthné Pál Gabriella Angol nyelv
Király Kinga Angol nyelv
Kupásné Gazdag Izabella Romána Angol nyelv, német nyelv
   
Matematika, természettudományok
Almásy Judit Matematika
dr Kovácsné Gábeli Anikó Matematika
Kovácsné Antal Éva Matematika
Kovácsné Liszkai Ágnes Matematika (igazgató helyettes)
Nagy Vonnák József Lajos Matematika
Szücs Zoltán Matematika, fizika
Iváncsy Bernadett Fizika, természetismeret
Kozalik Attila Félix biológia - egészségtan
Szabóné Bencze Rita Komplex tudományos tárgy, természetismeret, pénzügyi és vállalkozási ismeretek
Feldman Klára kémia (óraadó)
   
Magyar nyelv, irodalom, történelem
Monostoriné Varga Katalin Magyar kommunikáció
Bodnár Erika Zsuzsa Magyar nyelv, Irodalom
Csányi Szilvia magyar nyelv, irodalom
dr. Treitz Judit Magyar nyelv, irodalom (Igazgatóhelyettes)
Majkó Krisztina Magyar nyelv, irodalom
Tihanyi Emese Magyar nyelv, irodalom, kommunikáció
Morvai Andrea Éva Magyar nyelv, Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek
Huszár Krisztina Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek
Pusztai Sándor Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek
Kupás Andor Történelem, természetismeret
   
Testnevelés  
Demeter Zoltán Testnevelés
Egri János Testnevelés
Kiss Zoltán Testnevelés
Lantos Zsolt Gáborné Testnevelés
Pördi Ádám Testnevelés
   
Épületgépészet  
Deutsch György Épületgépészeti  gyakorlat
Dudás László Miklós Épületgépészeti  gyakorlat
Mattyasovszky Zoltán Épületgépészet elmélet
Németh Roland Épületgépészet elmélet (óraadó)
Pelyhe András Épületgépészet elmélet (óraadó)
Tóth Attila István Épületgépészet elmélet
Gulyás Gyula László Épületgépészeti  gyakorlat
Dr. Csury István József Épületgépészeti elmélet (óraadó)
Kiss Ferenc Épületgépészeti elmélet
Kubinyi Antal Épületgépészeti elmélet (óraadó)
Angyal Károly Épületgépészeti gyakorlat
Bujdosó Balázs Épületgépészeti gyakorlat (gyakorlati oktatás vezető)
Godó Gábor Épületgépészeti gyakorlat
Nagy Zsolt Épületgépészeti gyakorlat
Szarka Lajos Épületgépészeti gyakorlat
Fehér Gábor Épületgépészeti gyakorlat (óraadó)
   
Gépészet, forgácsolás  
Tolnai Géza József Forgácsolási gyakorlat
Csüllög István Ernő Gépészeti elmélet
Rétlakiné Légrádi Apollónia Edit Gépészeti elmélet
Szénásy Zsolt József Gépészeti elmélet (óraadó)
Fülöp Tibor Gépészeti gyakorlatok
Kádár Zsolt Gépészeti gyakorlatok
Farkas György Gépészeti gyakorlatok forgácsolás, CNC
Istók Gyula Mechatronikai gyakorlatok
   
Informatika, elektronika, távközlés  
Bok Péter Informatika, hálózatok (óraadó)
Bellon Edit Elektrotechnika, távközlési elektronika
Csolti Péter Informatika, programozás (óraadó)
Dallos Gergely informatika (igazgatóhelyettes)
Elek Sándor György Elektronika, informatika
Fábián Zoltán Informatika (igazgató)
Homonnai Péter Informatika (óraadó)
Kovács Károlyné Informatika, programozás
Lipák Tibor Informatika, hálózatok
Mészáros Attila Elektronika, informatika
Oláh Róbert Lajos Informatika, hálózatok
Rónai András József Távközlési elmélet és gyakorlat (beiskolázási mkv)
Rostás Péter Informatika, programozás (óraadó)
Szurmainé Szemán Zita Informatika, programozás
Török Eszter Informatika, programozás
Törőcsik Éva Informatika
Virányi Erzsébet Ottilia Informatika, hálózatok (óraadó)
   
Nyomdaipar  
Kissné Szalai Erzsébet Kiadványszerkesztés
Gyomlai Imre Kiadványszerkesztés, képfeldolgozás
Kövi Béla János Könyvkötészet, in-line feldolgozás
Csizmadia Annamária Könyvkötészeti gyakorlatok
Éberlingné Retek Anikó művészettörténet, rajz, festés, mintázás
Sütő Ildikó Ilona Nyomdai elmélet
Márkus Gábor László Nyomdai gépészet gyakorlat
   
Kollégiumi nevelőtanárok  
Böhm Judit Kollégiumi nevelőtanár
Bátonyiné Gulyás Mária Kollégiumi nevelőtanár
Horváth Henriett Szilvia Kollégiumi nevelőtanár, munkaközösségvezető
Ivánkáné Somodi Krisztina Kollégiumi nevelőtanár
Jusztinné Kiss Éva Kollégiumi nevelőtanár
Kiss Zoltánné Brunner Zsuzsanna Kollégiumi nevelőtanár
Mészáros László Kollégiumi nevelőtanár
Pap István Kollégiumi nevelőtanár, kollégiumvezető
Paládi Zsolt Kollégiumi nevelőtanár
Pilár Nóra Zsuzsanna Kollégiumi nevelőtanár
Szabó Roland Kollégiumi nevelőtanár
Spacsek Csilla Kollégiumi nevelőtanár