2017-2018-as tanév versenyei és helyezettje

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak az elért eredményekért!

A Szakmasztár 2018 végeredménye

Az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny

Épületgépész technikus - 54 582 01

  • 1. helyezett Balázs Bence István (2/14.B)
  • 3. helyezett - Kovács Bence Attila (2/14.B)

Sorrend:
IMG 7455
Megtekintés: 32
Utolsó megtekintés: 2018.08.14
Leírás
IMG 7455
Méret: 2 Mb
Last modified:
2018.05.22
IMG 7468
Megtekintés: 37
Utolsó megtekintés: 2018.08.14
Leírás
IMG 7468
Méret: 2 Mb
Last modified:
2018.05.22
IMG 7472
Megtekintés: 27
Utolsó megtekintés: 2018.08.17
Leírás
IMG 7472
Méret: 2 Mb
Last modified:
2018.05.22
IMG 7674
Megtekintés: 28
Utolsó megtekintés: 2018.08.18
Leírás
IMG 7674
Méret: 1 Mb
Last modified:
2018.05.22
IMG 7676
Megtekintés: 25
Utolsó megtekintés: 2018.08.14
Leírás
IMG 7676
Méret: 1 Mb
Last modified:
2018.05.22
IMG 7678
Megtekintés: 28
Utolsó megtekintés: 2018.08.17
Leírás
IMG 7678
Méret: 1 Mb
Last modified:
2018.05.22
IMG 7679
Megtekintés: 29
Utolsó megtekintés: 2018.08.17
Leírás
IMG 7679
Méret: 4 Mb
Last modified:
2018.05.22
IMG 7680
Megtekintés: 28
Utolsó megtekintés: 2018.08.10
Leírás
IMG 7680
Méret: 3 Mb
Last modified:
2018.05.22
IMG 7693
Megtekintés: 29
Utolsó megtekintés: 2018.08.14
Leírás
IMG 7693
Méret: 951 Kb
Last modified:
2018.05.22
IMG 7705
Megtekintés: 31
Utolsó megtekintés: 2018.08.14
Leírás
IMG 7705
Méret: 1 Mb
Last modified:
2018.05.22
IMG 7706
Megtekintés: 29
Utolsó megtekintés: 2018.08.14
Leírás
IMG 7706
Méret: 1 Mb
Last modified:
2018.05.22
IMG 7714
Megtekintés: 27
Utolsó megtekintés: 2018.08.12
Leírás
IMG 7714
Méret: 2 Mb
Last modified:
2018.05.22
{{Edit}} :
Filename
  °      
 x 
pixels
 =  ;  x  %
 
 {{Input}}:
2.2
{{Output}}:
1.0

   
:

A Szakma Kiváló tanulója verseny

3. helyezés - 34 582 05 - Hűtő és légtechnikai rendszerszerelő - Lakatos Róbert (3/11.H)

Gépgyártástechnológiai technikus - 54 521 03

Dénes Lajos Krisztián (2/14A) - megkapta a vizsga alóli mentességet

Infokommunikációs hálózatépítő és üzemeltető -54 481 03

2. helyezés - Bati Gergely (2/14.CM)


EuroSkills 2018 Országos válogató eredmények

Fényképek az Euroskills válogató sorozatról

Plumbing and Heating (Víz- gáz- és fűtésszerelő)

1. Miklósi Ádám (volt tanítványunk)

2. Kovács Bence Attila (2/14.B)

3. Török Balázs Máté (5/13.B)

CNC-Milling (CNC esztergálás)

3. helyezett: Dénes Lajos Krisztián (2/14.A) - Az Euroskills 2018-as versenyen ő lesz a tartalék versenyző


Ágazati Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye döntősei

Épületgépészet szakgimnázium

  • Gácsi-Kiss Zoltán
  • Burger Kristóf
  • Nagy Gergő
  • Aranyos Máté

Európai Réz Intézet által kiírt 15. Országos Rézverseny 2018

Szakgimnázium

Egyéni helyezések

2. Tóth Roland 7. Kecskés Bence

Csapat

1. BGSZC Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

Szakközépiskola

Egyéni

1. Novák István 4. Lőrinczi Zsolt 10. Bogár Zoltán

Csapat

3. BGSzC Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma


Országos LEGO robotprogramozó verseny

Szilyrobi csapat: 30. (41 induló közül) - Idén először vettünk részt a versenyen, 9-es tanulókkal


Bolyai matematika csapatverseny